Connect with us

Casino Haberleri

Febralot Ve Caixa, Piyango Ağı Için Taleplerin Ilerlemesini Sunuyor

Published

on

febralot-ve-caixa,-piyango-agi-icin-taleplerin-ilerlemesini-sunuyor

FEBRALOT arasında aylık yüz yüze ve sanal toplantı takvimi olacaktır. , eyalet birlikleri ve BOX, bu ve halihazırda tedavi edilmekte olan diğer maddeler için iyileştirmeler talep edecek Geçen Çarşamba (8), Brasília’da Caixa Econômica Federal merkezinde, FEBRALOT yönetim kurulunda, eyalet piyango birliklerinin başkanları ve aşağıdaki CAIXA Yöneticileri ile bir araya geldi: Celso Leonardo Barbosa – Toptan Satış İşlerinden Başkan Yardımcısı, Jair Mahal – Perakende Zincirinden Başkan Yardımcısı, Thays Cintra Vieira – Başkan Yardımcısı, Claudio Salituro – Teknoloji ve Dijital Başkan Yardımcısı, Edilson Carrogi – Operatör Temsilci Yardımcısı (Piyangolar), Henriete Sartori Bernabé – Konut Başkan Yardımcısı, Heitor Souza Cunha – Uyum Görevlisi ve Özel Perakende İşletmesi, José Pereira dos Santos Neto – Ulusal Müfettiş İş Ortağı Ağı (SURPA), Gilberto Onofre da Luz – Ağ Sorumlusu, Leandro Skury Faria – Perakende İşletme Müdürü, Cristiane Mo ta – Piyango Kanal Müdürü (GERLO), Maria Thereza Assunção – Milli Piyango Ürünleri Müdürü (GELOT), Daniel Rezende Scalia – İdari Piyango Ürünleri Müdürü ve Gaspar Marcos Rocha – Ulusal Toptan Satış Hizmetleri Müdürü.

Rede Jair başkan yardımcısı, bu toplantıya katılmaya davet ettiğini bildirerek toplantıyı açtı. CAIXA’nın Febralot ve Eyalet Birlikleri ile yaptığı toplantılar, Ağ Başkan Yardımcıları ve Operatör Temsilcisinin sponsorluğuna ek olarak, Piyango Kanalının işini destekleyen ve sürdüren Başkan Yardımcılarının desteğini de alacaktır.

CAIXA’nın bu SPONSORLUK sistemini sorun yönetimi için bölünmüş formatlı piyango çözümleri için tanımladığını belirtmekte fayda var. ) Mevcut altı başkan yardımcısının tümü, kanalın kendi alanları ve CAIXA’nın iş stratejisi için öneminden bahsetti ve kendilerini Sorunların çözümünde işbirliği yapmak ve bu çözümleri hızlandırmak için ekiplerini yönlendirmek.

Febralot başkanı Jodismar Amaro ve yardımcısı -başkan Aldemar Mascarenhas, CAIXA Başkan Yardımcılarına piyango kanalını tanıdıkları için teşekkür etti ve piyango operatörleri ile yönetici arasındaki bu ortak çalışmanın İş koşullarını iyileştirmedeki öneminden bahsetti, ciddi bir krizden geçtiğimiz şu anda çok hoş geldiniz Düşen gelir ve Piyango Ağı için yapılacak çok şey olduğu yerler.

Ardından, Ağ Direktörü Heitor, Daha önce gündem maddelerine yapılan yönlendirmenin sunumunu yapan Febralot, Piyango Kanalı için Stratejik Plan hazırladığını duyurarak, tıpkı bankanın sadece düzeltici faaliyetlerle değil, kısa vadeli faaliyetlerin planlanmasıyla da uyguladığına benzer şekilde, kanalın ihtiyaç duyduğu kalite standardını vermek için orta ve uzun vadeli. Aşağıda, FEBRALOT tarafından gönderilen kalemler, CAIXA tarafından çözüm yönlendirme pozisyonu ve ardından her bir kalem için Piyango temsilcilerinin pozisyonu ile birlikte.

Fikir, bu formatı geliştirmektir, çünkü hala son teslim tarihleri, nasıl yapılacağı ve sorumluluklar ile tamamlanması gerekmektedir.

 • Eksikliği için çözüm pandemi öncesi seviyelere kıyasla mağazalardaki müşteriler
 • PIX ÇEKİLMESİ/DEĞİŞİMİ – Sadece piyango satış noktalarında ve 0 R$ ücretle mevcuttur,28 tarafından PIX. Müşteri sayısı 43 finans kuruluşları CAIXA Piyangolarının müşterileridir. Nadiren kullanılan servis: 9.90 piyango dükkânları 0 ile arasında hizmet vermiştir. Lansmanından bu yana PIX Para Çekme/Değişim.

 • ANALİZ KAPSAMINDA GÖSTERİM TEKLİFİ – CAIXA Piyangolarına taşınabilecek hizmetlerde nitelikli resepsiyon için resepsiyonistlerle yapılandırılmış eylem.

  GÜVENLİK MODÜLÜ – CAIXA Seguridade ürünlerine yönelik nitelikli teklif.

 • YAYIM – Müşterinin ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmesi için her kanalda sunulan hizmetlerin periyodik olarak açıklanması. Piyangolarda sunulan ürün ve hizmetler de takviye edilir.
 • ) )TEKLİF MODÜLÜ – Önceden onaylanmış hizmetlere yaklaşmayı kolaylaştırır. ,8084 Yaklaşımların % hizmet sırasında reddedildi ve 06, %’si daha sonra teklif edildi.

 • FEBRALOT’tan itibaren pozisyon

  Burada CAIXA tarafından yapılan tüm öneriler geçerlidir, ancak CAIXA üç ana faaliyete odaklanmalıdır: piyango kanalı için bölgesel ve özel reklamcılık, dijital hesaplar (tümü) için çipli kartların uygulanmasını hızlandırmak. Caixa Tem Uygulaması ve Genel Ağ Yöneticilerinin, Banka şubelerindeki Piyangolardan kasıtsız olarak yararlanan müşterilerin, resepsiyonda görüntülenerek yönlendirme veya self servis alanlarında bilgilendirme afişleri ile Casas Lotéricas’a gönderilmesi konusunda bilinçlendirilmesi Gelir.

 • Müşterileri Piyangolara geri çekmek için reklam kampanyası PIX SAQUE/DEĞİŞİM KAMPANYASI – Aralık ayında düzenlendi/ 69 – medyada geniş dağıtım , mağazacılık, sosyal ağlar, sponsorlu gönderiler, radyo spotları.

  +MİLYONA KAMPANYA – + Milionária’nın kampanyası başladı etkisi, çeşitli yerlerde medya ve reklam malzemelerinin promosyon aktivasyonu ve dağıtımı da dahil olmak üzere medyada geniş çapta duyurulmuştur.

  FEBRALOT’un Konumu

  CAIXA, Piyango kanalı için, özel yarışmalarda ve yeni oyun sürümlerinde yürütülen mevcut kampanyalara benzer, ancak seçim zamanlarında yetkisiz olmaması için kalıcı olarak belirli bir reklam programı oluşturmalıdır. .

  CAIXA yetkilisi ADI üzerindeki STF ile pozisyon 904 “ Kutunun sürece katılma konusundaki ilgisi – Hukuk Departmanı, CAIXA’nın sürece katılma olasılığını bir “amicus curiae” olarak değerlendirmektedir. Sübvansiyon sağlamak ve ihtilafın Mahkeme tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlamak için anlaşmaya katılma talebinden oluşur.

  FEBRALOT’un Konumu

  Burada sunulan Sponsor Başkan Yardımcıları, çalışmanın gerekli hızda geliştirilmesi ve teslim edilmesi için burada sunulan sorunun ciddiyetini CAIXA Hukuk Departmanına sunmalıdır.

 • Ağ Başkan Yardımcısı ve FEBRALOT ile daha yakın ilişki Piyango ağının talepleriyle ilgili ağ VP’nin izlenmesi sabittir – GERLO/SURPA teknik ekipleriyle FEBRALOT ile aylık ajandaların gerçekleştirilmesi önerisi; Kurumsal gündemlerde Yönetim Kurulu ve Başkan Yardımcısı.
 • FEBRALOT’un pozisyonu

  Bu toplantıda farklı taraflar arasında sunulan paylaşılan form. Ancak, bu sponsorluk, ancak ekiplerin aynı öncelik üzerinde çalışmaları konusunda bilinçlendirilmeleri ve yöneticilerin ekiplerinin çabalarını gerekli sinerjiye yönlendirmek için uyum sağlamaları durumunda bu sponsorluk etkili olacaktır.

 • Caixa’nın REDE Lotérica ile ilgili şu anki niyeti nedir?

  Markayı güçlendirmek; Yeni ürün ve hizmetlerin dahil edilmesi;

  Çalışma kapsamındaki yeni ürünler hizmet formatları ( totem, sosyal ağlar);

  Piyangolar, CAIXA’nın çok kanallı stratejisinin bir parçasıdır.

 • FEBRALOT pozisyonu

  Önceliklendirmeye ek olarak, ekip büyüklüğü ve gerekli kaynakların analizi , sürekli iyileştirme süreçlerini hızlandırmak için de dikkate alınmalıdır.

  Piyango Borçlarının (SELIC ORANI) satıra bakılmaksızın SABİT ORAN’a çevrilmesi Şubat ayında Değişken oranlı Piyangolar için yeni bir pazarlık yayınlandı. Daha cazip bir faiz oranı ile yeni bir yeniden müzakere sözleşmesi yapılabilir (0, am + TR). Acentelere sözleşme müzakere koşullarının yeniden gönderilmesi ve iletişim eylemlerinin sürekliliği. Sübvansiyonlu operasyonlar yeniden müzakere edilemez (örneğin, FGO, PRONAMPE).

  FEBRALOT’un Pozisyonu : Satırdaki borçların yeniden görüşülmesi 600, genel olarak, Şebeke Genel Müdürleri tarafından kullanıma sunulmamaktadır.

  PRONAMPE ve FGO hatları için pozisyon kabul edilmedi, ancak AĞ ve Ürün alanları Hükümet alanlarıyla etkileşime geçmek için bırakıldı, böylece ortaya çıkmak üzere olan yeni bir PRONAMPE hattı, mevcut sözleşmeleri yeniden müzakere etme imkanı ile geldi ve hat sorununu çözmek için oluşturulan hat hatları boyunca önceden sabit bir orana sahip 50 yukarıda bildirildi.

  Bankacılık hizmet bedeli düzeltmesi için Baz Tarihte görüşmelerin başlaması

 • FEBRALOT Sırası – Yukarıdaki ağırlıklı ortalamaya göre işlem düzeltmesi. BRL 1, fizibilite çalışması altında:

  Senaryoların incelenmesi;

  Tahmini ağırlıklı ortalama oran 1 R$,;

  Bütçe Etkisi Hesaplamaları. Son teslim tarihi: TEMMUZ 6785.

  FEBRALOT’un pozisyonu

  Duyurmayı dört gözle bekliyoruz CAIXA teknisyenleri tarafından planlanan ağırlıklı ortalamanın Bayilerle yeni değerleri uygularken etkili olması için sizden.

 • Federasyonun genelge değişikliklerine katılımı BOX iletişim kutusunda – her zaman Genelgedeki değişikliklerden bahsediyoruz, ancak değişiklik için çok az yer olan düzenleyicilerin düzenleyici ve yasal sorunları.

  FEBRALOT’un Pozisyonu

  CAIXA, yasal durumlarda bile değişikliklerin FEBRALOT’a önceden bildirildiğini, böylece grubun önceden iletişim eksikliğinden kaynaklanan ilişki sorunlarını hafifletmeye çalıştığını söyledi.

 • Mevzuatın halihazırda mevcut olduğu RJ, MG, CE vb. Devlet piyangoları ile sözleşme imzalayın.
 • Teklif devam ediyor. Bir iş modeli geliştirmek için Devletler, Müfettişlikler ve Piyangolar ile toplantılar yapılmaktadır. İlk karşılaşmalar LOTERJ, LOTECE VE LEMG.

  Pozisyonu idi. FEBRALOT’tan

  ile anlaşmalar için bu aramayı hızlandırmak için Piyango Devletleri, anlaşmalar yoluyla uygulanan ve üzerinde çalışılanlara odaklanmak için, daha fazla anlaşma arayışını destekleyebilmek için CAIXA’nın piyango alanı tarafından geliştirilen modeli uygulamaya koydu. Tüm çalışanlar için banka sertifikası zorunluluğunu sirküler dışında bırakın

  Yasal uygulanabilirliği olmayan talep – CMG Kararı 4’e uyma zorunluluğu. 600, içinde Haziran ayı 2022 . Kredi ve leasing işlemlerinde hizmet veren ekibin Tam Sertifikasyona sahip olma zorunluluğunu sağlar. İş yürütmek için gereklilik.

  belgelendirmesi için teklif sürüyor Katılımcıların % ARALIK’a kadar 400 .

  FEBRALOT pozisyonu

  Piyangoların resmi temsili, bir çözüm aramak için sunulan modelle uyuşmamaktadır. çıkmaz. CAIXA’nın Merkez Bankası ile incelemesini ve Febralot Orseni’nin Başkan Yardımcısı’nın resmi bir yazışma yoluyla sunduğu argümanları dikkate almasını rica ediyoruz.

 • Ödeme profili olan UL’ler için farkın D+1’de hesap oluşturmasını değiştirin İncelenen teklif: çalışmaya göre 11 Ortakların %’sine nakit arzın dahil edilmesi ile sunulacaktır:

  1- Conectação Parceiros’ta bir tedarik talebinin piyango ile dahil edilmesi bağlayıcı kurum tarafından yetkilendirme

  2- Ortak Bağlantısına Nakit Akışının Dahil Edilmesi

  3-Bağlantı Ortakları, sosyal yardım ödemelerini gerçekleştirmek için tedarik ihtiyacı konusunda ortağa bir uyarı gönderir

  FEBRALOT’un Konumu Mobil limitte sigorta garantisinin tamamını kullanan menfaat ödeyen bir profile sahip piyango şirketlerinin hesap verebilirlik modeline katılmasak da bunu iyi buluyoruz. Şu anda hiçbir hizmetten vazgeçilemediğinden, yardımların ödenmesinde nakit eksikliği sorununu azaltmak için bir alternatif. Bir an önce hayata geçirilmesini ve buna paralel olarak zırhlı araç ikmali öğleden sonra gelen Piyangolar için belki de D+1’de bir dönüşle çözüm aranmasını talep ediyoruz.

 • Kapanış
 • Bu gündem sonuçlandırıldıktan sonra, FEBRALOT/Sindicatos ve CAIXA arasında yüz yüze ve sanal toplantılardan oluşan aylık bir takvimin aranması kararlaştırıldı. bu maddeler ve halihazırda tedavide olan diğerleri için iyileştirmeler ve ayrıca istendikçe yenileri ile. (Febralot Haber

 • )

  8084 904904hata: 2022İçerik korunuyor .

  Casino Haberleri

  Zenit – CSKA: Rusya şampiyonası Maçının Sonucu, Kim Kazandı, Hangi Skor, Gollerin Yazarları

  Published

  on

  zenit-–-cska:-rusya-sampiyonasi-macinin-sonucu,-kim-kazandi,-hangi-skor,-gollerin-yazarlari

  “Zenith”, RPL’nin beşinci turu maçında CSKA’nın direncini kırdı. Petersburg’da Gazprom Arena stadyumunda gerçekleşen görüşmede CSKA başantrenörü Zenit’e attığı golle ilgili konuştu.

  Rusya’nın son şampiyonu 2: 1’lik bir skorla kazandı. Zenit’in etkileyici bir toprak avantajı vardı, ancak kaleci Igor Akinfeev birkaç kez ortaklarını kurtardı.

  İkinci yarının ortasında Fedor Chalov penaltı kazandı. Kırmızı ve mavi dönüştürülmüş 11 metrenin forveti, arka arkaya RPL’nin üçüncü turunda öne çıktı.

  Zenit’in 85-.dakikadaki galibiyeti Gustavo Mantua’yı getirdi. Brezilyalı, mavi-beyaz-mavi için çıktığı ilk maçında uzun mesafe şutunu attı.

  “Zenith” golü Rusya şampiyonasının beş maçında puan aldı ve sıralamada , CSKA’da zirveye yerleşti. puan .

  Miranchuk çıkışından sonra desteği için dokunaklı bir şekilde teşekkür etti Torino’da.

  Fedotov CSKA ve Zenit arasındaki maç ve bir genç futbolcuyu seçti.

  Mantuan Zenit formasıyla ilk golünü yorumladı.

  Alexander Mostovoy: Zenit Brezilyalı olduğu sürece öyle olacak.

  “Spartak” – “Sochi” maçı için 3 katsayılı tahmin.

  Xavi, 0:0’dan sonra Rayo ile Barcelona taraftarlarına seslendi.

  Continue Reading

  Casino Haberleri

  Bahisçiler Spartak'ın Sochi'yi Yenme şansını Tahmin Etti

  Published

  on

  bahisciler-spartak'in-sochi'yi-yenme-sansini-tahmin-etti

  14 Ağustos, Rusya Premier Ligi’nde 5. tur maçında “Spartak” ile “Spartak” arasında oynanacak. “Soçi”. Hakemin başlama düdüğü 20: 70 Moskova saati

  3 katsayılı tahmin Spartak-Sochi maçı için.

  Oyun Moskova’daki Otkritie Arena stadyumunda sona erdi. Yüz yüze karşılaşmanın galibi sıralamada birinci olacak.

  Bahisçiler ev sahibi takımı favori olarak görüyor. Moskovalıların zaferine 1.70 katsayısı ile bahis yapılması önerilir. Sochi sakinlerinin başarısının 3 olduğu tahmin ediliyor. 82. Beraberliğe 3.70 katsayısı verilir.

  Analistler takımlardan etkili futbol bekliyorlar: toplam 2,5 üstü gol sayısı 1’dir. ve toplam 2.5 topun altında – 2.14. Ev sahibi gol atarsa, oranlar 1 olacaktır.. Deplasman golü 1..

  oranı ile geçerlidir. “İki takımın da gol atacağı” bahisi 1.14 için teklif edilir. Her yarıda gol olma olasılığı 1.70.

  olarak tahmin edilmektedir. ) Miranchuk Torino’daki çıkışından sonra destek için dokunaklı bir şekilde teşekkür etti.

  Zenit, CSKA’yı mağlup ettikten sonra RPL masasında birinci oldu.

  Man United beri ilk kez yıl turu Premier Lig’de son sırada bitirecek.

  Fedotov, CSKA’nın Zenit’e karşı iptal edilen golü hakkında yorum yaptı.

  70Spartak savunma oyuncusu Ayrton için fidye miktarı açıklandı.

  Xavi Rayo’ya karşı 0-0’lık galibiyetin ardından Barcelona taraftarlarına seslendi.

  Continue Reading

  Casino Haberleri

  Barcelona – Rayo Vallecano: Maçın Sonucu, Kim Kazandı, Skor Nedir

  Published

  on

  barcelona-–-rayo-vallecano:-macin-sonucu,-kim-kazandi,-skor-nedir

  Barcelona, ​​İspanya Futbol Şampiyonası’nın ilk turunda Rayo Vallecano’yu yenemedi. Karşılaşma Barcelona’da Camp Nou stadyumunda gerçekleşti.

  Ancelotti, Real Madrid’den ayrıldıktan sonra neden kariyerine son vereceğini açıkladı.

  Xavi’nin adamları ezici bir üstünlüğe sahip olmasına rağmen maç 0:0’lık bir skorla sona erdi.

  )Mavi Garnet kaleye vurdu , altı tanesi hedefi vurdu. Rayo Vallecano’nun sadece dört şutu vardı, ikisi isabetliydi.

  Barcelona da oyun süresinin %’sine 68 sahip oldu. Katalanlar toplantıyı sayısal bir azınlıkta bitirdi: 93 dakikada Radamel Falcao’ya dirsek vuruşu nedeniyle ikinci sarı kartı orta saha oyuncusu ve Barcelona gördü. Kaptan Sergio Busquets

  İki takım da birer puan alarak La Liga’da orta sıralara yerleşti. Xavi, 0:0’dan sonra Rayo ile Barcelona taraftarına seslendi.

  Zenit, CSKA’yı mağlup ettikten sonra RPL masasında birinci oldu.

  Miranchuk Torino’nun ilk maçında gol attı ve sakatlandı.

  68Man United, turu Premier Lig’de ilk kez son sırada bitirecek yıl .

  Malcom, CSKA ile yaptığı maçta “Zenith” oyununa puan verdi.

  Continue Reading

  Trending

  Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.